Kupunki Nimi Osoite Puh Web
Helsinki BeautiFill Aesthetics Merikasarminkatu 10, 00160 Helsinki Puh. 050 5058585 www.beautifill.fi
Helsinki Cryo21 Helsinki Ruoholahdenranta 1 D, 00180 Helsinki Puh. 045 78738973  
Helsinki Di Mira Aesthetic Läntinen Papinkatu 2-4, 00530 Helsinki Puh. 040 6727720  
Helsinki SvitBeauty Harustie 7a, 00980 Helsinki Puh. 050 5915443  
Helsinki Kauneushoitola Luna Kaivolahdenkatu 5, 00810 Helsinki Puh. 040 1579876 www.kauneushoitolaluna.fi
Helsinki Beauty Academy Balance Kalevankatu 50, 00180 Helsinki Puh. 040 7393700 www.beautyacademy.fi
Helsinki Kaivopuiston kauneus Tehtaankatu 13, 00140 Helsinki Puh. 040 6633216 www.kaivopuistonkauneus.fi
Helsinki
Blue Lagoon Kamppi Kampin keskus,  Urho Kekkosen katu 1, 00100 Helsinki Puh. 044 0411622 www.bluelagoon.fi
Helsinki SKIN Helsinki Niemenmäentie 10A, 00350 Helsinki Puh. 045 1072377 www.skinhelsinki.com
Helsinki Skin Atelier Vuorimiehenkatu 5 LH 3, 00140 Helsinki Puh. 045 6145172 www.skinatelier.net
Helsinki Studio Balancemed Albertinkatu 9, 00180 Helsinki Puh. 040 9624969 www.studiobalancemed.fi
Helsinki Detailed Beauty Salon Mannerheimintie 21-23 C, 00250 Helsinki Puh. 0456339305 www.detailsalon.fi
Helsinki Coddler & Toddler Välimerenkatu 3, 00220 Helsinki Puh. 0456339305 www.coddlertoddler.fi
Helsinki Medifill Mannerheimintie 68, 00260 Helsinki Puh. 040 8317644 www.medifill.fi
Helsinki LUNAR Taimistontie 4, 00380 Helsinki Puh. 044 2939329  
Helsinki TK Body Balance Kaj Franckin katu 1 A, 00560 Helsinki Puh. 045 6036411  
Helsinki Kauneuskeskus Kristalli Kampin keskus, Helsinki Puh. 045 6036411  
         
Espoo Spa Paulina Iso Omena 2.krs., Piispansilta 9-11, Espoo Puh. 045 6036411 www.spapaulina.fi
         
Vantaa Sensuell Estetic Spinellikuja 5, 01700 Vantaa Puh. 040 8278 382 www.sensuell.fi
         
Kerava Skin Room Paasikivenkatu 16, 04200 Kerava Puh. 041 5295760  
         
Tuusula Minthaesthetics Haaratie 2, 04360 Tuusula Puh. 040 7456125  
Tuusula Casat Beauty Lahelantie 280, Tuusula Puh. 040 7476465 www.casatbeauty.fi
Tuusula Kauneushoitola Namu Kauppatie 4, 04300 Tuusula Puh. 045 6036411  
         
Hyvinkää STUDIO BG Torikatu 6-8, 05800 Hyvinkää Puh. 044 7304496 www.studiobg.fi
         
Riihimäki Kauneuskeskus BB Hämeenkatu 25-27,  11100 Riihimäki Puh. 045 6036411 www.kauneuskeskusbb.fi
         
Lappeenranta Susan´s beauty Ainonkatu 7, 53100 Lappeenranta Puh. 045 8902229  
         
Tampere Estetic Planet Näsilinnankatu 16 B, 33200 Tampere Puh. 040 0169 059 www.esteticplanet.fi
Tampere Studio Bling Satakunnankatu 21, 33210 Tampere Puh. 044 3380508 www.studiobling.fi
Tampere Unity Hair & Beauty Aaltosenkatu 31, 33500 Tampere Puh. 045 6605555 www.unity.fi
         
Naantali Ferebellus Tiilenkantajantie 16, 21110 Naantali Puh. 0414806662  
Naantali Wellness Kartano Henrikinkatu 2, 21200 Naantali Puh. 050 5917976 www.wellnesskartano.com
         
Vaasa Ilomed Asemakatu 50, 65100 Vaasa Puh. 040 7578223 www.ilomed.fi
         
Salo Kauneussalonki Esthetic Vilhonkatu 8, 24100 Salo Puh. 045 1250725 www.esthetic.fi
         
Turku Studio Esthetique Turku Eerikinkatu 37, 20100 Turku Puh. 044 0209919 www.studioesthetique.fi
Turku Aesthetic Studio Arnela Rauhankatu 1, 20100 Turku Puh. 040 7167667  
Turku Ihalan kauneushoitola Majoitusmestarinkatu 3 E 33, 20360 Turku Puh. 040 9811359  
         
Kaarina Beauty a` la Sara Rullamestarinkatu 8, 20780 Kaarina Puh. 040 8254784  
         
Kuopio Esteettinen kauneuskeskus Kuopio Haapaniemenkatu 34, 70110 Kuopio Puh. 050 5903071 https://www.royalbeautyacademykuopio.fi/
         
Kajaani MK Clinic Välikatu 1, 87100 Kajaani Puh. 050 5561612  
         
Oulu KP Health & Beauty Clinic Taipaleentie 18, 90140 Oulu Puh. 040 725 5646 http://www.kphealthbeautyclinic.fi/
Official Web Distributing of WiQo Med and PRX-T 33 ® Theraphy in Finland  2018 PRX-T33 ®   All Rights Reserved ©